شرکت انبوه سازی و سرمایه گذاری پی گذار آذر در نوع سهامی خاص در سال ۱۳۸۱ تاسیس و تحت شماره ۱۳۷۴۸ به ثبت رسید . عمده فعالیت این شرکت انبوه سازی و سرمایه گذاری در احداث و تجدید بنا ، تامین ، توسعه و تکمیل واحدهای مسکونی ، صنعتی ، تجاری ، آموزشی ، درمانی ، ورزشی و … همچنین آمایش شهرکهای مسکونی ، تجاری و صنعتی از بدو تفکیک تا واگذاری در تمام مراحل عملیات میباشد.

همچنین طراحی ، اجرا و نظارت بر ابنیه و ساخت و سازهای مسکونی و تجاری ، تیپ سازی و یکسان سازی شعب بانکهای مختلف از جمله بانکهای مسکن، پاسارگاد ، سامان ، سینا و موسسه مالی واعتباری کارسازان آینده در سراسر ایران از جمله فعالیتهای این شرکت بوده و میباشد. این شرکت با بیش از ۱۵سال تجربه مفید در زمینه معماری و طراحی داخلی و با تلفیق علم و هنر معماری و با بهره گیری از تیمی قوی و متعهد گام بلندی را در جهت ارتقا کیفیت و زیبائی فضاهای ساخته شده برداشته است.

این شرکت یکی از اولین شرکتهای ارائه دهنده خدمات BIM (مدل سازی اطلاعات ساختمان) از سال ۱۳۹۲ در ایران است که این خود نمادی از رویکرد مجموعه به مقوله به روزسانی و پیشرو با فناوریهای جدید علمی در سطح دنیاست.

یکی از مهمترین شاخصه هائی که این شرکت را از سایر شرکتهای هم سطح متمایز میکند انجام کارها با کیفیت بالا و استاندارد و سرعت در اجرای دقیق پروژه های کارفرمایان خود است، این شرکت علاوه بر اجرای دقیق و سریع پروژه ها در ارائه خدمات پس از اجرا نیز با تکیه بر پیمانکاران ذیصلاح خود تعهد و پایداری را نسبت به کارفرمایان خود همیشه جزء اصول کاری خود میداند. امید است بتوانیم به یاری حضرت احدیت بیش از پیش موفقیت و سرافرازی خود را کسب نموده و سهمی هرچند اندک در آبادانی ایران عزیزمان داشته باشیم.